KURUMSAL

ARTI YAŞAM olarak amacımız; İş Sağlığı, tüm mesleklerde çalışanların sağlıklarını sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak en üst seviyede tutmak, çalışma alanlarını standardize etmek , çalışanları zararlı etkilerden koruyarak işin ve işçinin birbirine uyumunu sağlamak üzere üst kalitede hizmet vermek. Deneyimimiz, Bilgimiz ve ürettiğimiz çözümlerle hedefimiz; daha iyi çalışma alanlarının yapılandırılmasına yardım etmektir.

 

VİZYONUMUZ

Kurumsal olarak; İş sağlığı ve güvenliği konusunda firma olarak yasal ve çevresel sorumluluklarımızın bilincinde hizmet sunarak büyümek ve çözüm ortağı olduğumuz firmalara rasyonel çözümler üretmektir.

 

MİSYONUMUZ

Deneyim ve uzmanlığımız ışığında sinerjik hizmet anlayışı ve yenilikçi ve modern teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.

 

NEDEN ARTI YAŞAM?

Mesleki etik değerlere karşı saygılı ve bilinçli, İçinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını araştıran, bilen ve taşıyan, Faaliyette bulunduğu bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen, Uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, güçlendiren ve eğiten, Nitelikli uzman kadroların çalışmak istediği kurumsal bir yapı taşımaktadır.

BELGELERİMİZ